Tańczące Nutki

Tańczące Nutki to grupa dzieci w wieku 7-12 lat zafascynowanych tańcem.  Na zajęciach tanecznych prowadzonych w Szkole Podstawowej nr  174 w Łodzi, stawiają swoje pierwsze kroki taneczne. Wspólny taniec to pretekst do nawiązywania bliższych kontaktów rówieśniczych i budowania dziecięcych przyjaźni. Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych kroków tanecznych, z których wspólnie tworzą własne choreografie. Uczą się pracy indywidualnej, a także grupowej odpowiedzialności. Pracują pod czujnym okiem instruktora, który inspiruje ich i wspiera we wspólnym tworzeniu układów tanecznych.
Grupa prezentuje układy na pokazach szkolnych, a także w Domu Kultury Ariadna.
Instruktor tańca - Martyna Bartczak

Martyna Bartczak swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 12 lat temu.
Przez 6 lat szkoliła  się w szkole tańca „Cube Dance Academy”, ucząc się różnych stylów tanecznych: klasyka, jazz, house, hip-hop. Wraz z grupą „Cube J1” zdobyła Mistrzostwo Polski oraz Wicemistrzostwo Świata w kategorii street dance oraz 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii show dance. W szkole tańca „Lilla House” oprócz jazzu i hip-hopu zainteresowała się afro dance. Ostatnie 3 lata tańczyła z grupą „Bouncing Cats”, trenując: hip-hop, house oraz jazz.
W ciągu trzech lat co roku zajmowali pierwsze miejsce na zawodach „Drgania Przestrzeni”. Podczas zawodów „World Dance” zajęli trzecie miejsce, a na „Bydgoskiej Układance Tanecznej” drugie.


Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.