Pląsy z kredką

Warsztaty muzyczno-plastyczne dla przedszkolaków

Zapraszamy na zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. W ciepłej i przyjaznej atmosferze mali ludzie rozwijają swoje zdolności manualne, kreatywność, rozbudzają w sobie pasje i odkrywają talenty. Wykorzystujemy wiele technik plastycznych, tworząc przy tym małe dzieła sztuki, natomiast podczas śpiewu, gry na instrumentach oraz zabaw ruchowych rozwijamy słuch i pamięć, a także kształtujemy dziecięcą wyobraźnię.

Ola Pietrzak – pedagog edukacji przez sztukę.
Przez 8 lat próbowała swoich sił w teatrze, zajmując pierwsze miejsca na ogólnopolskich i łódzkich festiwalach.  Od 5 lat pracuje w szkole i prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat żyje odyseją umysłów, najpierw jako uczestnik, a teraz sama prowadzi swoje drużyny, które uzyskują w konkursie bardzo wysokie wyniki.
W Domu Kultury Ariadna, prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków. Pokazując im, że można się świetnie bawić mając w ręku tylko jesienny liść, lub zwykłą kartkę papieru. Na zajęciach dzieciaki poznają różne techniki i metody plastyczne, a na ich zakończenie są wspólne wygłupy i wariactwa. Pani Ola jest zwolenniczką teorii według, której  w każdym maluchu drzemie ogromna kreatywność. Jej głównym celem jest ją pobudzić i wykorzystać  maksymalnie! Jeśli Wasze maluchy potrzebują dać upust swojej energii plastycznej i ruchowej te zajęcia są właśnie dla nich!